KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14351021
nr 1435 1021
Gunilla Mann
(f. 1947), Sverige
Oljemålning, Signerad, "Nytorgsgatan Söder". Olja på duk, 24x32cm, yttermått inklusive ram: 27x26cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 29 november 2021
kl 20:11:46
29/11 09:32:37
- Klassiska
29 nov
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Gunilla Mann
Läs mer om Gunilla Mann